Yükleniyor
Turkish English Arabic


HAKKIMIZDA

Şirket Profili

  • Günlük 300.000 yumurta üretimi
  • 10.000 baş büyükbaş besi işletmesi
  • 180.000 kapasiteli yarka üretim tesisi

1991 yılında büyükbaş besiciliği faaliyetine başlayan Şirketimizin, 2006 yılında besicilik faaliyetimize ilave olarak Broyler tavuk yetiştiriciliği ,2008 yılında yumurta tavukçuluğu faaliyetlerine başlamıştır.

Kendi yemini kendi üreten yem fabrikasına sahip entegre Kanatlı ve hayvancılık işletmesiyiz.


parallax-image

Misyon & Vizyon

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu et ve yumurta üretimimizi artırarak yerel ihtiyaçları karşılama yanında ihracat yaparak ülkemiz ihracatına katkıda bulunmaktır. Faaliyetlerimizde temel hedef  İnsanı, doğayı, gelişimi ve değişimi önemseyerek, kalitemiz ve güvenirliliğimiz ile ön planda olmak.

Faaliyet gösterdiğimiz Türkiye pazarında ve ihracat yaptığımız ülkelerde markalaşma yolunda kalitemizden ödün vermeden büyüyerek sürdürülebilir gıda zincir oluşturmak Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmak öncelikli hedefimizdir.


Anadolu Yumurta

Kalite Politikamız

Değişim ve gelişime açık olan müşteri bazlı yapılanmamızla sektörünün satış ve pazarlamada öncü firmalardan biri olmak, müşterimize en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla ulaştırmak, üreticimize en yüksek faydayı sağlamak için sürdürülebilir bir ortamın oluşturulmasını sürekli hale getirmektir.

Modern üretim teknik ve teknolojilerin kullanıldığı tesislerimizde üretimim materyallerinin tedarikinden üretimin her safhası ve pazara sunuma kadar her aşamada izlenebilirlikle birlikte, teknolojik gelişmeler takip edilerek müşteri  memnuniyetinde güven sağlama temel kalite politikamızdır.

Üretim tesislerimizde yumurtalar el değmeden otomatik olarak toplanmaktadır. Tesislerimizde kullanılan iklimlendirme makinaları hem hayvan sağlığını koruma hem de üretilen ürünlerin hijyenik ortamlarda pazara sunulmasını sağlamaktadır.

Üretimde kullanılan hammaddeler kendi fabrikalarımızda mamul madde haline getirilerek işletmelerimize sevk edilmektedir.


Anadolu Yumurta